Прочистувач на воздух | Mi Air Purifier 3H | Xiaomi


Цена:
ден 12,649

Description

 • Бренд: Xiaomi
 • Продукт модел: AC-M6-SC
 • Димензии: 240 x 240 x 520 mm
 • Простор на покривање: До 45м2
 • Тежина: 4.8 kg
 • Волтажа: 100 – 240 v
 • Фреквенција: 50/60 Hz
 • Моќност: 38 W
 • CADR: 380 m/час
 • Пакувањето содржи: 1x Mi Air Putifier 3H, 1x True HEPA Filter, 1x User Manual, 1x Power Cord OLED екран на допир, Вистински HEPA филтер 360 степени тројна филтрација, паметна контрола, практичен сензор со ласер, работи со гласовни команди, иновативен дизајн за конзистентен проток на воздух 6333 Литри чист воздух во минута!
  Mi Air прочистувач 3H го подобрува квалитетот на воздухот, го подобрува квалитетот на животот!
  1 година гаранција

Можеби би ве интересирало

Recently viewed