Вибратор | Satisfyer Rrrolling Explosion

In Stock

2.999 ден

Start checkout with iute

Опис

Запознајте се со целосно новиот вибратор за Г-точка во црна боја кој гарантира оргазми за кои отсекогаш сте фанатзиралe.

SATISFYER Rrrolling Explosion има топче кое се наоѓа на врвот од вибраторот и може да оди нагоре надоле и совршено ја погодува Г-точката во комбинација со вибрации.

Должината е 22,5cm, делот кој пенетрира е 11cm, a ширината во најширокиот дел е 3,5cm.

Вибраторот има 12 модови на вибрации и 7 брзини на топчето.

Оваа секси играчка е изработена од најквалитетен медицински силикон целосно безбеден за вашето тело.

Во пакувањето добивате и USB кабелче за полнење.

Предност на овој вибратор е и што е водоотпорен, па може да го користите и во када и под туш.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор | Satisfyer Rrrolling Explosion”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.