Тротинет | Vsett 9 | 650W | 13A

In Stock

77.868 ден

Start checkout with iute

Опис

 • Функција: NFC KEY LOCK
 • Капацитет на батеријата: 52v 13a
 • Мотор: 52V 650W*1; Мотор без четки
 • Километража: (ЕКО) 55 км
 • Максимална брзина на оптоварување: 75 KG
 • Максимална брзина 45 KPH
 • N.W 23 кг
 • G.W 25 KG
 • Време на полнење (2*2AH полнач) 3HR+
 • Време на полнење (1*2AH полнач) 6,5HR+
 • Контролор 52V 23А квадратен бран
 • Оценување околу 18*
 • Оценувањето зависи од тежината на возачите,
 • состојба на патот, состојба на тесто, температура.
 • Максимално оптоварување 120 кг/265 фунти
 • Се препорачува максимум 120 кг
 • Расклопена големина 1240*630*1250 мм
 • Преклопена големина 1240*250*500 мм
 • Светло LED светло, двојни LED предни и задни светла, стоп светло, фонт и заден трепкач
 • Предна суспензија – Задни суспензии Увозни пружини и задна хидраулична суспензија
 • Сопирачка со диск на сопирачката (задна) + електричен ABS / Функција за автоматско исклучување
 • Гума 8*5 инчи
 • Материјал на производот Рамка и рачка: Авиавион алуминиумска легура за ковање, 6082-T6, вратило: SCM440, капак: полипропилен

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тротинет | Vsett 9 | 650W | 13A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.