Тротинет | Loco Croco | 200mm

In Stock

3.890 ден

Start checkout with iute
SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Опис

• Наменет за деца до 50 kg.
• Рачка која се преклопува за полесен транспорт.
• Силиконски тркала.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• 3 висини на регулирање на рачките: 64, 84, 90 cm.
• Димензии на производот – расклопен: 84x64x11 cm.
• Димензии на производот – склопен: 84x30x10 cm.

Дополнителни информации

Боја

Сина, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тротинет | Loco Croco | 200mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.