Тостер | Gorenje | T1100CLI

Нема на залиха

3.490 ден

Нема на залиха

Опис

ОДМРЗНУВАЊЕ/ЗАГРЕВАЊЕ

Доведено до совршенство

Одмрзнете го лебот за тост директно од замрзнувачот или повторно загрејте го веќе потпечениот леб за да ја добиете онаа топла површина за лесно мачкање на путерот.

 • Термостат – Да
 • Дел за трошки – Сад за извлекување на трошки
 • Складирање на кабелот за напојување – Простор за сместување на кабелот
 • Ногарки за стабилност – Гумени ногарки за стабилност
 • Должина на приклучен кабел – 750 mm
 •  Ширина – 295 mm
 • Висина – 222 mm
 • Длабочина – 180 mm
 • Ширина на спакуван производ – 302 mm
 • Висина на спакуван производ – 234 mm
 • Длабочина на спакуван производ – 192 mm
 • Нето тежина на апаратот – 1.6 kg
 • Бруто тежина на апаратот – 1.9 kg
 • Моќност на грејачот: 950 – 1150 W
 • Број на степени на загревање: 6
 • Термостат
 • Автоматско исфрлање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тостер | Gorenje | T1100CLI”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.