Тоник за чистење лице | Afrodita | 200 ml

In Stock

323 ден

Start checkout with iute

Опис

  • за сите типови кожа
  • ефект на ладење
  • смирувачки ефект
  • ph пријатен за кожата
  • веган

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тоник за чистење лице | Afrodita | 200 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.