Тенџере | Металац | 364516

In Stock

671 ден

Start checkout with iute

Опис

дијаметар 14см;
волумен 1л;
висина 74мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тенџере | Металац | 364516”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.