Тенџере | Металац | 360577

In Stock

1.176 ден

Start checkout with iute

Опис

дијаметар 16см;
волумен 1,9л;
висина 100мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тенџере | Металац | 360577”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.