Стол – Danielle | Smart Living

In Stock

10.200 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

Дали барате седиште со уникатен дизајн што хармонично го комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали на вашето време? Ако е така, тогаш столот Danielle е најдобриот избор.
Модерно седиште кое значително ќе ја обнови декорацијата на вашиот простор.

Спецификации:
*Назад и седиште едноделно, со облога од ткаенина со голема издржливост и отпорност на абење во беж и кафена боја.
*Неговиот дизајн го следи ‘рбетот, поддржувајќи ја половината со неговата модерна заоблена форма.
*Поддршка во армирана рамка со одличен квалитет и издржливост, во однос на тежината и времето.
*Краевите на нозете имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.
*Нокраките се метални во црна електростатска боја

Димензии на производот:
Должина: 64 см
Ширина: 60 см
Висина: 85 см
Висина на седиштето: 48 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стол – Danielle | Smart Living”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.