Стимулатор на клиторис | Power Wand

In Stock

1.990 ден

Start checkout with iute

Опис

Стимулаторот за клиторис го стимулира клиторисот, доведувајќи ве до неверојатно силен оргазам. Стимулаторот за клиторис има должина од 25 cm и дијаметар од 4 cm, кои се идеални за совршено нежна стимулација. Водоотпорниот стимулатор на клиторис има прилагодливи вибрации и за полесна и поудобна стимулација се препорачува употреба на лубрикант на база на вода. За неговото функционирање ви требаат 4 AAA батерии. Предноста што ја има стимулаторот за клиторис е тоа што е целосно тивок, а врвот е многу флексибилен. Нарачајте стимулатор за клиторис и подарете му на вашиот клиторис незаборавно искуство и одлична еротска масажа во која ќе се чувствувате посебно и целосно задоволни.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стимулатор на клиторис | Power Wand”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.