Стаклено шише за хидратација | Equa | 550ml

In Stock

1.380 ден

Start checkout with iute

Опис

Негувајте ја навиката за хидратација и намалете го пластичниот отпад со прекрасно стаклено шише EQUA.

Практичниот дизајн го прави пријатно да го држите во рака, а свежиот и модерен изглед ќе ве мотивира да посветите уште поголемо внимание и грижа за благосостојбата на вашето тело и дух.

  • Без БПА, БПФ и БПС
  • Стакло со врвен квалитет
  • Волумен од 550ml / 19oz
  • 100% водоотпорен
  • Безбедно за употреба во машина за миење садови

Произведено во Европа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стаклено шише за хидратација | Equa | 550ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.