Ски јакна | Dainese Mid Layer Afteride | XL

In Stock

11.086 ден

Start checkout with iute

Опис

Општи карактеристики:

3 надворешни џебови

Ергномија:

подесување на половината со кулис

Главни материјали:

полиестер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ски јакна | Dainese Mid Layer Afteride | XL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.