Шампон – Ultimate Repair | Gliss | 250ml

In Stock

222 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

  • Подобрен сјај и до 90% посилна коса
  • Длабока реконструкција
  • Подобрена компатибилност

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шампон – Ultimate Repair | Gliss | 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.