Шампон – Oil Nutritiv | Gliss | 400ml

In Stock

310 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

  • Исхрана и еластичност – Нутритивниот шампон Gliss Oil ја заштитува и ја зајакнува косата со боја на слама, оштетена, така што таа повторно станува сјајна и еластична
  • Со масло од омега 9 и марула – ако косата е напрегана и засладена, шампонот за нега на коса со Омега 9 и маслото Марула обезбедува грижа за разгалување и интензивна поправка
  • Oil Nutritive – Шампонот Gliss е специјално прилагоден на потребите на оштетената коса слична на слама, ја храни длабоко и и дава здрав изглед

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шампон – Oil Nutritiv | Gliss | 400ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.