Шампон – Blond Perfector | Gliss | 250ml

In Stock

222 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

Gliss Blonde Perfector е шампон за поправка на косата развиен за регенерирање на руса коса. Ги неутрализира несаканите жолти тонови за сјајно свиленкаста коса. Иновативната пигментирана формула со мешавина од пептиди и екстракт од брусница дава ладни тонови додека длабоко ја регенерира внатрешната структура на косата за моментална заштита од пожолтување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шампон – Blond Perfector | Gliss | 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.