Шампон – Aqua Revive | Gliss | 400ml

In Stock

310 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

Шампонот Gliss Aqua Revive од Schwarzkopf е фантастично решение за оние кои сакаат да ја оживеат и негуваат својата сува и уморна коса.

Со пригодна големина од 250 ml, овој шампон е идеален за секојдневна употреба и е совршен и за мажи и за жени.

Овој шампон е специјално формулиран за да и обезбеди на вашата коса третман за длабоко навлажнување, оставајќи ја мека, сјајна и полна со живот. Уникатната формула содржи активни состојки кои помагаат да се обнови структурата на косата и да се зајакне против оштетување предизвикано од фактори на животната средина.

За да го користите шампонот Gliss Aqua Revive, едноставно навлажнете ја косата и масирајте соодветна количина шампон во скалпот и косата. Исплакнете темелно и повторете ако е потребно. По употребата, веднаш ќе забележите подобрување на состојбата на вашата коса бидејќи таа станува похидрирана и еластична.

Овој шампон е погоден за сите типови коса и може да се користи секојдневно како дел од вашата редовна рутина за нега на коса. Без разлика дали имате сува, оштетена или обоена коса, шампонот Gliss Aqua Revive ќе ви помогне да ја оживеете и трансформирате вашата коса во здрава и убава грива.

Со шампонот Gliss Aqua Revive, можете да бидете сигурни дека ќе постигнете неверојатни резултати секогаш кога ќе ја миете косата. Подарете ѝ ја на вашата коса љубовта и грижата што ги заслужува со овој фантастичен шампон од Schwarzkopf.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шампон – Aqua Revive | Gliss | 400ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.