Сет за бебе | Philips | Avent | 657/11

In Stock

3.050 ден

Start checkout with iute

Опис

  • Природно пиење со цуцла слична на градите;
  • Дизајнот на цуцлата што не капе го спречува истурањето на млекото;
  • Пријателски за корисникот, лесен за чистење и брзо склопување;
  • Компатибилен со палетата на Philips Avent;

Вклучувајќи ултра мека цуцла за чувствителната кожа на вашето бебе, 4 шишиња Natural Repsonse и четка за шише.
Со висококвалитетната обработена цуцла природен одговор Philips Avent SCD657/11, бебињата можат да цицаат, голтаат и дишат во нивниот природен ритам. Благодарение на уникатниот отвор, тој испушта млеко само кога потомството активно пие и на тој начин го поддржува природниот ритам на цицање. Со својот широк, мек и флексибилен дизајн, цуцлата го имитира обликот на градите и му нуди на бебето природно искуство со пиење. Опремен е и со вентил против колика кој ги минимизира колика и непријатност. Благодарение на цуцлиното ниво 5, цуцлата Philips Avent Natural Response е идеална за бебиња од шестиот месец.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за бебе | Philips | Avent | 657/11”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.