Робот правосмукалка | Roomba | j7+ (j7558)

In Stock

70.000 ден

Start checkout with iute

Опис

Моќниот 3-степен систем за чистење Roomba  j7 + се карактеризира со 10 пати помоќна вшмукување , четка за чистење на рабовите и аглите, со двојни гумени четки за различни типови површини што се наведнуваат за да прилагодат различни типови почва и не се заплеткуваат со влакната од миленичиња.

Заборавете на чистење со месеци со автоматскиот систем за отстранување нечистотија Clean Base, што овозможува роботската правосмукалка Roomba  j7 + автоматски да се испразни во вреќи Allergen Lock .

Едноставно користете ја апликацијата iRobot Home или вашиот гласовен асистент  за да нарачате вашата роботска правосмукалка Roomba j7 + веднаш да  исчисти.  Работи со уреди што поддржуваат Google Home и Alexa.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Робот правосмукалка | Roomba | j7+ (j7558)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.