Робот правосмукалка | Roomba | J7 (j7158)

In Stock

45.000 ден

Start checkout with iute

Опис

Патентирана технологија за откривање нечистотија овозможува роботската правосмукалка Roomba  j7 да открие валкани области од вашиот дом и да ги исчисти потемелно.

Уживајте во беспрекорното чистење дома: роботската правосмукалка Roomba  j7 ја учи состојбата на вашиот дом и вашите рутини за да може да се прилагоди на вашиот животен стил.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Робот правосмукалка | Roomba | J7 (j7158)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.