Регенератор – Total Repair | Gliss | 200ml

In Stock

220 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

Сите формули на Gliss се засноваат на напредни средства за коса и природни богатства, приспособени за специфичните потреби на косата за да обезбедат поправка на косата и видливо подобрен квалитет на косата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Регенератор – Total Repair | Gliss | 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.