Регенератор – Split End Miracler | Gliss | 200ml

In Stock

220 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

GLISS Split Ends Miracle Conditioner делува како лизгач за обновување на оштетените влакна на косата и за поврзување на оштетените врвови. Веднаш! Линијата на производи SPLIT ENDS MIRACLE со јонски комплекс и масло од семки од грозје ги измазнува разликите во структурата на косата од сијалицата до врвовите, трајно врзувајќи ги разделените врвови и правејќи ја косата да изгледа силна и здрава. Формулациите на сите производи на Schwarzkopf GLISS се базираат на напредни активни состојки и природни бои, кои се прилагодуваат на специфичните потреби на косата, обезбедуваат регенерација на косата и видливо ја подобруваат нејзината состојба.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Регенератор – Split End Miracler | Gliss | 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.