Реалистичен вибратор | 24cm

In Stock

890 ден

Start checkout with iute

Опис

Подготвивме уште еден реалистичен вибратор за вас кој ќе ви обезбеди супериорна стимулација.

Доаѓа во боја на кожата, има истакнати вени како вистински пенис.

Надворешноста е мека и нежна.

Направен е од квалитетен ТПР материјал, медицински тестиран и целосно безбеден за употреба.

Има вибрација чија сила може да се прилагоди со користење на потенциометар кој се наоѓа на нејзиното дно.

Работи со 2 АА батерии.

Неговата вкупна должина е 24 см, а дијаметарот е 4,3 см. За да се олесни пенетрацијата, а стимулацијата да биде уште попријатна, користете некои од лубрикантите на водна основа.

Уживајте кога сакате и доживувајте фантастични оргазми.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Реалистичен вибратор | 24cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.