Распрскувач | Iskra | ES500

In Stock

3.999 ден

Start checkout with iute
Категорија Ознака:

Опис

• Моќност: 500W
• Напон: 220-240V ~ 50H
• Брзина на проток: 900 ml / мин
• Волумен на контејнер: 900 ml
• Големина на млазницата: 2,5 mm
Додатоци:
• Сад за проверка на вискозитет
• Четка за чистење
• Игла за чистење
• Димензии на пакувањето (во mm): 276 (В) x 135 (Ш) x 258 (Д)
• Нето тежина: 1,8 кг
• Бруто тежина: 2 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Распрскувач | Iskra | ES500”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.