Носач на велосипеди | Menabo | Merak Type K

In Stock

15.090 ден

Start checkout with iute

Опис

Компактен и лесен носач за велосипеди со алуминиумски шини.

Дизајниран за: 2 велосипеди со максимална носивост од 45 kg.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Носач на велосипеди | Menabo | Merak Type K”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.