Менгеме | Iskra | IE-TV75S

In Stock

2.999 ден

Start checkout with iute
Категорија Ознака:

Опис

• Материјал: Леано железо
• Ширина на вилицата: 75 mm
• Растојание на вилицата: 0–75 mm
• Длабочина на вилицата: 48 mm
• Димензии на наковалната (Д×Ш): 60×60 mm
• Подвижна основа: 360°
• Завртките за монтирање не се вклучени

• Димензии на пакетот (во mm): 250 (L) x 135 (Ш) x 145 (В)

ЕАН код надворешно пакување: 3830076851469
• Димензии на кутијата (во mm): 270 (L) x 155 (Ш) x 165 (В)
• Количина: 1 ЕЕЗ/картон
• Нето тежина: 4,5 kg
• Бруто тежина: 5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Менгеме | Iskra | IE-TV75S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.