Мек вибратор

In Stock

699 ден

Start checkout with iute

Опис

Дајте си огромна радост и задоволство со овој фантастичен мек вибратор Dwight со идеална должина и за почетниците и за оние со искуство.

Направен е од свилен ТПР материјал целосно безбеден за вашето тело.

Многу е флексибилен со истакнати вени и врвови кои ќе дадат дополнителна стимулација.

Интензитетот на вибрациите може лесно да се прилагоди со вртење на потенциаметарот кој се наоѓа во полниот дел на вибраторот.

Вкупната должина е 21,5см, додека нејзината ширина е 4см.

За да работи оваа фантастична играчка ти требаат 2 АА батерии.

За да се олесни пенетрацијата, ви препорачуваме лубрикант на водна основа.

За соодветно одржување, неопходно е играчката да се измие со млака вода и сапун, да се испрска со чистач за играчки од нашиот асортиман и да се избрише и да се остави добро да се исуши.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мек вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.