Мебел за декорации – Eureka Walnut | Smart Living

In Stock

14.900 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознаки: ,

Опис

Дали барате шанк столче со модерен дизајн од средината на векот за декорација на вашата кујна или бар во дневната соба? Ако е така, тогаш Зен е вашиот најдобар избор.
Ова е шанк табуретка која е кулминација на иновативниот индустриски дизајн, хармонично комбинирајќи ги денешните издржливи материјали со луксузот и ергономијата.
Уметничко дело со неспоредлива естетика што ќе ја соблече декорацијата на вашиот простор. Погоден за секој модерен дом и бизнис, па затоа е прилично паметен избор за различни простори.

Ја сакаме едноставноста на дизајнот, кој е трендовски, но во исто време безвременски. Многу често избори за ресторани и кафулиња.

Ако зборуваме за спецификациите, мора да нагласиме дека основата е метална, а грбот и седиштето се од дрво. Таква модерна и посакувана комбинација. Може да врши вртење од 360 степени и има прилагодлива висина, што е одлична опција. Ова се само дел од причините зошто оваа шанк табуретка е толку посакувана.

Исто така:
* Седиште обложено со PU.
* Вклучува потпирач за нозе
* Достапен во црно-орев боја.

Димензии на производот:
Должина: 51 см.
Длабочина: 51 см.
Висина: 89 см.
Висина на седиштето: 63 / 82,5 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мебел за декорации – Eureka Walnut | Smart Living”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.