Масажер | Beurer | MG 206

In Stock

4.399 ден

Start checkout with iute

Опис

  •  Shiatsu масажер навлака за седиште
  •  Функција за преклопување на светлина и топлина
  •  Со функција на тајмер (5/10/15)
  •  Навлака од велур што може да се пере на задната страна (40°C)
  •  Со практичен уред за висење – за складирање во шкаф
  •  Области за масажа што може да се изберат (горен, долен, цел грб)
  •  4 глави за масажа
  •  3 области за масажа – се избираат поединечно

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Масажер | Beurer | MG 206”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.