MacBook Air M2 | Apple | 256 GB

In Stock

79.790 ден

Start checkout with iute
SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: ,

Опис

  • MacBook Air M2 13.6″ MLY33ZE/A
  • Apple М2 чип
  • 8 јадрен CPU
  • 8 јадрен GPU
  • 16 јадрен Neural Engine
  • 8 GB обединета меморија
  • 256 GB SSD

Дополнителни информации

Боја

Space Gray, Silver, Gold, Midnight

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MacBook Air M2 | Apple | 256 GB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.