MacBook Air | Apple | 15″

In Stock

97.490 ден111.090 ден

Start checkout with iute
SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: ,

Опис

  • MacBook Air 15″ MQKW3ZE/A
  • Apple М2 чип
  • 8 јадрен CPU
  • 10 јадрен GPU
  • 16 јадрен Neural Engine
  • 8 GB обединета меморија

Дополнителни информации

Меморија

256GB, 512GB

Боја

Starlight, Midnight, Space Gray, Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MacBook Air | Apple | 15″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.