Лубрикант | Durex Play | Perfect Connection

In Stock

499 ден

Start checkout with iute

Опис

Durex Play Perfect Connection е докажано дека трае 3 пати подолго од нашиот најпродаван лубрикант на база на вода.

Стимулирачко и смирувачко дејство.

Компатибилен со кондоми.

Durex Perfect Connection силиконскиот лубрикант нуди нежно и сензуално искуство за вас и вашиот партнер подолго време.

Идеални за предигра и за водење љубов, маслата на база на силикон траат подолго од маслата на база на вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лубрикант | Durex Play | Perfect Connection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.