Лаптоп | Asus | X1502ZA-BQ322 | Slate Grey

In Stock

22.890 ден

Start checkout with iute

Опис

Процесор Intel Core i3-1215U (10M Cache
 up to 4.4 GHz
 2 cores)
 Рам Меморија 8GB DDR4 (on-board 4GB)
 Диск 512GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME
 Графичка карта Intel UHD
 BT4.0
 2xUSB 2.0
 1xUSB 3.1
 1xType C
 HDMI 1.4
 USB 2.0 to Fast Ethernet Converter 6W speaker
 VGA camera
 1.9kg
 37WHrs
 2S1P
 2-cell Li-ion
 15.6″ FULL HD LED (1920×1080) glare
 PN: 90NB0VX2-M018P0

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лаптоп | Asus | X1502ZA-BQ322 | Slate Grey”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.