Кујнски робот | Gorenje | SBR1000BE

In Stock

8.590 ден

Start checkout with iute

Опис

ПОВЕЌЕ СЕЧИЛА И ДОДАТОЦИ

Не постои речиси ништо не може да го направи овој мултипрактик

Не постои речиси ништо не може да го направи овој мултифункционален кујнски робот од Gorenje. Доаѓа со повеќе сечила, соковник, садови за мешање и сечкање и разни додатоци за сечење, рендање, месење, мелење, матење, мешање и дробење.

 • Соковник – Да
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност – Не
 • Диск за ситно сечкање
 • Должина на приклучен кабел – 900 m

Додатоци – опрема:

 • Додаток за месење тесто
 • Диск за крупно сечкање
 • Диск за крупно сечкање
 • Диск за ситно сечкање
 • Диск за рендање
 • Диск за ситно сечкање
 • Шпатула
 • Цедач на агруми
 • Мелница за кафе

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кујнски робот | Gorenje | SBR1000BE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.