Кровен држач за велосипед | Menabo | Hugy Lock

In Stock

2.971 ден

Start checkout with iute

Опис

 • Држач за 1 велосипед кој се монтира на кровни носачи.
 • Систем за заклучување (заштита од кражби)
 • Тежина на држачот: 2.9 kg
 • Максимална носивост: 15 kg
 • Максимална брзина на возење со монтиран држач: 130 km/h
 • Минимално растојание помеѓу шипките на кои се монтира држачот: 70 cm
 • Максимално растојание помеѓу шипките на кои се монтира држачот: 100 cm
 • Минимални димензии на напречниот пресек на шипките на кои се монтира држачот: 20 x 20 mm
 • Максимални димензии на напречниот пресек на шипките на кои се монтира држачот: 58 x 50 mm
 • Материјал на горниот дел: Челик
 • Материјал на пругата за тркалата: Челик

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен држач за велосипед | Menabo | Hugy Lock”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.