Крем за жени | Hyper Lady

In Stock

1.000 ден

Start checkout with iute

Опис

Гелот HYPER LADY за стимулирање на жените, во својот состав и дејство е УНИКАТЕН производ на пазарот!
Ќе ви ги разбуди сите сетила и ќе ве доведе до неочекувани сензации со експлозија од оргазми.
Произведен од внимателно одбрани, сертифицирани и проверени хербални суровини.
Природна формула специјално прилагодена за понежниот пол.

Употреба:

Гел за интимна масажа HYPER LADY е наменет за локална апликација.
Нанесете мала количина од производот на врвот на прстот и нежно масирајте на клиторисот 5-15 минути пред сексуалниот однос.
Масажата со гелот HYPER LADY ќе предизвика пријатно чувство на скокоткање и дополнителна стимулација, што ќе ја направи врската повозбудлива.
Активните состојки почнуваат да делуваат по 1-3 минути, максималниот ефект ќе го почувствувате помеѓу 5-тата и 15-тата минута.
После тоа, доколку сакате да продолжите да уживате, повторно нанесете мала количина гел.
Исто така, можете да го нанесете гелот HYPER LADY на целиот интимен регион и да го максимизирате ефектот!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крем за жени | Hyper Lady”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.