Капа – Cyborg Mood | Bratot Apparel

In Stock

2.100 ден

Start checkout with iute
Категории , , Ознаки: ,

Опис

State of mind.

Најдоброто од двете двојности. За вас нема ГРЕШКИ, само прецизност. Секогаш поврзани, а згора на сè, ги разбирате алгоритмите на животот. Светот е вашето игралиште, искористете го!

Изработени со грижа.
Обложете ги вашите капи со нашите рафинирани закрпи – зборуваме за прецизна изработка со прекрасната W техника. Целиот овој прецизен шебанг гарантира дека вашата облека за глава е на следното ниво. Овие сериозно кул и прецизно ткаени лепенки ги обложуваат своите работи во живописна низа од осум бои. Значи, ова е вашата шанса да ја подигнете играта на шеширите.

Капа која зборува погласно!
Ние ве предизвикуваме да бидете храбри и да го носите вашето расположение на глава! Пронајдете ја вистинската персонализирана порака на секоја капа која едноставно ви шепоти на вашата атмосфера. Нашите капи не се само за заштита – тие се мегафон за вашата кул личност.

Talk about a grand entrance!
Како и вашиот стил, нашето пакување е од највисоко ниво. Нашите капи пристигнуваат со стил, завиткани во извондредна италијанска хартија. Отпакувајте ја капата и истовремено – вибрацијата, со помош на нашето искуство со кутијата за пакување.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Капа – Cyborg Mood | Bratot Apparel”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.