iMac M1 | Apple | 24″ | Green

In Stock

107.790 ден

Start checkout with iute
Категорија Ознаки: ,

Опис

  • Apple M1 чип со 8 јадрен CPU, 8 јадрен GPU и 16 јадрен Neural Engine
  • 8 GB обединета меморија
  • 256 GB SSD
  • 24 инчен 4,5K Retina display
  • Два Thunderbolt / USB 4 влеза
  • Два USB 3 влеза
  • Gigabit Ethernet
  • Magic Keyboard со Touch ID

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “iMac M1 | Apple | 24″ | Green”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.