Гејмерско столче | Furnit | Gamerix Escape

In Stock

15.200 ден

Start checkout with iute

Опис

Секој што седи на овoj гејмерски стол може да ја почувствува мекоста и високата класа, како и механизмите кои го прават искуството толку комфорно.


Стол за гејмери со модерен и иновативен дизајн, изработен од еко кожа.
Цврста пластична основа со шарена декорација.
Тапацир со полиуретанска пена.
Ергономска форма на седиштето и грбот.
Гасен амортизер за непречено прилагодување на висината.
Механизам за нишање, навалување на потпирачот за грб до 135 степени.
Прилагодете ја силата на нишање според тежината на корисникот.
Потпирачи за раце – прилагодливи.
Перница за глава.
Перница во лумбалниот предел.
Дозволено оптоварување – до 140 кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гејмерско столче | Furnit | Gamerix Escape”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.