Гејмерско столче | Gamerix Charles

3 на залиха

14.843 ден

3 на залиха

Start checkout with iute

Опис

Гејминг стол со модерен и иновативен дизајн, изработен од црн штоф и црвена еко кожа
Робусна полиамидна основа со обоена декорација
Полнење од полиуретанска пена
Ергономски облик на седиштето и грбот
Амортизер за непречено прилагодување на висината
Механизам за замав, навалување на потпирачот за грб до 135 степени
Прилагодете ја силата на лулање со тежината на корисникот
Потпирачи за раце – се прилагодуваат
Перница за глава
Дозволено оптоварување – до 130 кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гејмерско столче | Gamerix Charles”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.