Електричен велосипед | GreyP | G5.2 | 700Wh

In Stock

339.838 ден

Start checkout with iute

Опис

ВИЛУЛА
FOX Float 34 Performance, 29″ воздух, GRIP, 3-позиционен лост, патување 140mm

СОЧИРКИ
Formula Cura 4 (4 клипови, електронски сензор за сопирачки)

ЗАДЕН ШОК
РОТОРИ
203 мм напред / 203 мм назад

СЛУШАЛКИ
FSA Gravity SX pro

РАЧНИЦИ
Прилагодено сиво, ширина 770 мм, кревање 38 мм

РАЧКИ ЗА РАЧНИК
WTB Ace PadLoc – испакнати (прилагодено)

ПЕДАЛИ
Сива приспособена рамна педала, излеана легура и оска Cr-Mo

КРАНКИ
Сива обичај, 175мм, ИСИС, фалсификувана легура

ПРЕДНО ТРКАЛО
Mavic E-Crossmax, засилување од 29 инчи

ЗАДНО ТРКАЛО
Mavic E-Crossmax, 27,5″ засилување, XD freehub

ПРЕДНА ГУМА
Schwalbe Nobby Nic, 29″ x 2,35″, TLE, ADDIX SpeedGrip, Evolution Line

ЗАДНА ГУМА
Schwalbe Nobby Nic, 27,5″ x 2,60″, TLE, ADDIX SpeedGrip, Evolution Line

ПОСТАВКА НА СЕДИШТАТА
KS SHOCK – LEV-DX 335/100mm

SEAT
Физи:к Тундра М5

SHIFTER
SRAM GX-e Еден клик со 11 брзини

ДЕРАЈЕР
Microshift

КАСЕТА
SRAM XG-1150 11-42T

Синџир
SRAM PC-1130

ПОВРЗУВАЊЕ

4G модул со eSIM, Bluetooth 4.2, Wi-Fi модул, USB тип C

ДАВАТЕЛ НА ПОВРЗУВАЊЕ
Т-Мобиле, бесплатно до 31 декември 2024 година

ОС МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА
Android / iOS (ограничена функционалност)

СТЕБЛО
Прилагодено сиво 50 мм со интегриран CIM (централен модул за разузнавање)

ПРИКАЖИ
TFT, 3″, 240×400, трансфлексивен, читлив на сончева светлина

ИНТЕГРИРАНИ КАМЕРИ
Предни и задни, широк агол 1080p@30fps

СЕНЗОРИ
GNSS (GPS, Galileo, GLONASS, BeiDou), жиро 3 оска, акцелерометар 3 оска, барометар

ПАКЕТ НА БАТЕРИИ
Прилагодено сиво, 36V, 700 Wh (Li-ion), OTA може да се ажурира

ПРИЛОГ ЗА ПОЛНЕЊЕ
Rosenberger RoPD C003, магнетна

ПОЛНАЧ
Greyp прилагоден паметен полнач, 36V, 4A

МОНИТОР за отчукувањата на срцето
Нараквица Монитор за отчукувањата на срцето, 2 оптички сензори, Bluetooth 4.0 и ANT+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен велосипед | GreyP | G5.2 | 700Wh”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.