Долг фустан – зелен принт | Bransoa

In Stock

9.229 ден

Start checkout with iute
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: ,

Опис

Моделот е 177cm, 52kg.

Два начини на носење.
95% полиестер, 5% еластин.
Произведено во Европа.

Дополнителни информации

Величина

36, 38

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Долг фустан – зелен принт | Bransoa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.