Декоративни подметачи – Playing Bear | Smart Living

In Stock

1.570 ден

Start checkout with iute

Опис

KARE Deco Figurine Playing Bear 7cm е одличен елемент ако претпочитате единствена естетика на вашата маса. Во златни сенки ќе донесе лукс вибери. Толку убава декорација за Божиќ во годината. Но, во исто време може да биде и ваша посебна декорација на маса за секоја посебна пригода.

Уникатен е затоа што е рачно насликан, па ако сакате да оставите впечаток некаде или некому, одберете ја оваа мечка што си игра за подарок!

Овој артикл ќе изгледа одлично како дополнителен декор за вашата трпезариска маса, но може да биде кул предмет за масички или кујнски простор.

И децата ќе го обожаваат, па не можете да погрешите кога го избирате.

Мотото на брендот KARE е Joy of living, а оваа деко фигурина дефинитивно ќе ја послужи целта. Вашата омилена чаша или момент ќе изгледа многу подобро со овој симпатичен предмет.

Ако сакате нешто различно и уникатно, нешто што другите го немаат – изберете KARE

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративни подметачи – Playing Bear | Smart Living”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.