Декоративна лампа – Kare | Smart Living

In Stock

7.440 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознаки: ,

Опис

Тоа се малите, шармантни нешта кои го прават домот наше омилено место и секојдневно предизвикуваат насмевка на нашите усни. Како ова зајаче светло, кое е совршена идеја за подарок за вашата омилена личност.

Светилка со 230 V, 50/60 Hz, фитинг на сијалицата E14, број на осветлување 1, макс. 5 вати, без илуминација

Оригинална столна ламба во бела боја со абажур во нежна розова боја.
Белиот зајак носи абажур како здолниште – заедно обезбедуваат индиректна, ласкава светлина.
Служи исклучително верно како ламба покрај креветот и како декорација ја прави секоја комода послатка.
Професионалците за опремување мислат дека на секоја соба и се потребни три до пет извори на светлина.
Одлично е кога светилките можат да бидат украсни и исто така да зрачат пријатна индиректна светлина
Одлична комбинација на бои, која ќе внесе мирна и глистива атмосфера во вашиот дом.
Во продавницата ќе најдете и уште многу светилки со животински мотиви, само треба да го изберете вашиот омилен

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративна лампа – Kare | Smart Living”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.