Декоративна лампа – Kare | Smart Living

In Stock

7.440 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

Со оваа 50 x 17 x 20 cm (В x Ш x Д) KARE ламба за на маса Животинско-зајак златна/бела-50 cm, можете да создадете многу посебни точки во вашата дневна соба или спална соба. Декоративната златно-црвена фигура на зајаче изработена од вештачки камен и белата нијанса ја прават оваа светилка вистинско дизајнерско парче. 230 V, 50/60 Hz, фитинг на сијалицата E14, број на осветлување 1, макс. 5 вати, без илуминација

Невообичаена, голема светилка во златна и бела боја со неодолив шарм
Зајачето како уред за осветлување покажува дека не сакате да го опремите вашиот дом едноставно како мејнстрим
Пријатна светлина: абажурот направен од 100 проценти лен обезбедува индиректна, пријатна светлина на страничната маса или ноќната маса
Неодолив декоративен предмет: исто така одлично привлекување погледи како скулптура на полица или табла на вашиот паметен простор за живеење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративна лампа – Kare | Smart Living”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.