Бокал | Gorenje | K17CLI

In Stock

3.490 ден

Start checkout with iute

Опис

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ОД 1,7 ЛИТРИ
Врела вода за повеќе пијалаци
Капацитетот на бокалот за вода од 1,7 литри ќе ви овозможи еднаш да зовриете вода, а сите членови на семејството ќе можат истовремено да пијат топли напитоци. Совршен асистент дури и кога имате куп пријатели кои доаѓаат во посета.
Термостат со опсег од 0°C до 100°C
Аналогниот термометар во ретро дизајн на котелот го олеснува подготвувањето на вашиот омилен пијалак. Кога водата ќе се загрее до саканата температура, исклучете го апаратот и додадете вода во чајот или кафето.
Нема заплеткување на кабелот
Кабелот за напојување е прикачен на посебна база за напојување за да можете слободно да додавате и истурате вода во и од бокалот. Основата за напојување има и простор за лесно намотување и складирање на кабелот.
Отстранлив и се мие
Бокалите за вода на Gorenje имаат одличен систем против бигор кој лесно се отстранува и чисти. Филтерот исто така ви помага да истурите вода од котелот без капење.
Софистициран дизајн со примеси на класици
Апаратите од Classico колекцијата со меки линии ќе го комплетираат изгледот на кујната на место каде магијата се случува секојдневно и го носи својот класичен карактер.
  • Волумен на садот : 1.7 l,
  • Моќност на грејачот: 1850 – 2200 W,
  • Регулирање на температурата: Не,
  • Индикатор за ниско ниво на вода,
  • Заштита од прегревање и од работа без вода за безбедна употреба и подолг век на траење на апаратот,
  • Автоматско исклучување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бокал | Gorenje | K17CLI”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.