Биро – Athena | Furnit

5 на залиха

8.086 ден

5 на залиха

Start checkout with iute

Опис

Биро со иновативен дизајн и скандинавски стил.

Стабилна метална основа во бела боја.

Дебелина на иверка 18мм.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Биро – Athena | Furnit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.