Апарат за перење под притисок | Karcher | 1.676-200.0 K3 Compact

In Stock

18.999 ден

Start checkout with iute
SKU: 77511 Категории , Ознаки: ,

Опис

 •  Моќност: 1600W – 120 bar
 •  Проток на вода: макс. 380л/ч
 •  Влезна температура на вода: макс 40 степени
 •  Дел за чување на кабелот
 •  Вграден простор за чување аксесоари
 •  Вклучени додатоци: Апликација на детергент преку црево за всмукување
 •  Спреј пиштол под висок притисок G 120 Q
 •  Црево 6 метри
 •  Dirt Blaster
 •  Vario Power Jet
 •  Интегриран филтер за вода
 •  3/4″ конектор за градинарско црево
 •  Димензии: ДxШxВ 264 x 256 x 450 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апарат за перење под притисок | Karcher | 1.676-200.0 K3 Compact”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.