Анален спреј лубрикант | Exxtreme

In Stock

1.290 ден

Start checkout with iute

Опис

Спреј дизајниран да ги опушти мускулите.

Лубрикантот го прави сексот многу побезболен и пријатен.

Спрејот треба да се нанесе неколку минути пред пенетрацијата за да се постигне пријатно чувство на ладење.

Спрејот се препорачува за секој кој сака да има секс, содржи доза на анестетика која го олеснува самото пенетрација и ја прави побезболна.

Спрејот доаѓа во шише од 50мл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Анален спреј лубрикант | Exxtreme”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.