Анален сет – дилда

In Stock

1.599 ден

Start checkout with iute

Опис

Сет анални дилда за анална стимулација кои же ви пружат максимално задоволство.

Направен од квалитетен антиалергиски силикон со нежна површина.

Во сетот добивате 3 анални играчки, од кои две се 13cm, а третата 14cm.

Уживајте во нивните различни форми и приредете си незаборавни моменти на уживање.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Анален сет – дилда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.