Алат гарнитура – 94 делови | Iskra | ERO 94

In Stock

1.699 ден

Start checkout with iute
Категорија Ознака:

Опис

• Екстензии од 25 мм: (50 парчиња)
• Директни екстензии (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6,5, 7
• Пресеци (PH): (8 парчиња) 0, 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
• Хекси-ореви (H): (10 парчиња) 1,5, 2, 2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6
• Torx-монтирања (T): (10 парчиња) 8, 9, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 35, 40
• Crossвезден крст-бод (ПЗ): (7 парчиња) 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
• Квадратни наставки (S): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3

• Наставки од 50 мм: (16 парчиња)
• Директни екстензии (SL): (4 парчиња) 3, 4, 5, 6
• Пресеци (PH): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
• Crossвезден крст-бод (ПЗ): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
• Екстензии на Torx (T): (4 парчиња) 10, 15, 20, 25

• Прецизни екстензии: (8 парчиња)
• Стан продолжување: (4 парчиња) PH0000, PH000, PH00, PH0
• Вкрстено продолжување: (4 парчиња) 1,2, 2, 2,5, 3

• 1/2 ”клуч за приклучници: (10 парчиња) 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

• Вкрстени шрафцигер: (3 парчиња) 1×75, 2×100, 3×150
• Прави шрафцигер: (3 парчиња) 5×75, 6×100, 8×150
• Магнетна рачка за екстензии: 1 парче
• Прецизна рачка за екстензии: 1 парче
• 1/2 ”Продолжен дел: 1 парч
• Продолжување на клучот на штекерот: 1 парче
• Пакување: куфер
• Димензии на куферот (во мм): 315 (L) x 85 (W) x 245 (H)

Пакување надворешно пакување.
Надворешно пакување EAN-код: 3830042563556.
• Димензии на кутијата (во мм): 500 (L) x 325 (W) x 470 (H)
• Кол: 10 парчиња / картон
• Нето тежина: 19,0 кг
• Бруто тежина: 20,0 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алат гарнитура – 94 делови | Iskra | ERO 94”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.